SSD Patriot Memory P300 M.2 P300P2TBM28 2 ТБ
Відео 13Фото 5 |
Patriot Memory P300P2TBM28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory P300 M.2 P300P2TBM28 2 ТБ
Усі ціни 59 →Patriot P300 3D NAND 2TB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (P300P2TBM28) P300P2TBM2 | 4 512 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 2TB Patriot (P300P2TBM28) | 4 941 грн. |
Накопичувач SSD 2TB Patriot P300 M.2 2280 PCIe NVMe 3.0 x4 TLC (P300P2TBM2 | 4 089 грн. |
SSD диск Patriot M.2 NVMe PCIe 3.0 x4 2TB 2280 P300 P300P2TBM28 | 4 163 грн. |
Ssd накопичувач Patriot P300 2 TB (P300P2TBM28) | 4 859 грн. |
ще 20 пропозицій
Ціна та якість Чи не знайшов. користуюся Patriot Memory P300P256GM28 кілька місяців |
бравши на 512ГБ. на диво все дуже добре працює, оскільки чекавши чогось гіршого, бравши за 800грн і за таку ціну все окей. та приблизно все за свою ціну нічого |
Показано 2 з 3 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Patriot Memory P300 M.2 P300P2TBM28
Ціни на Patriot Memory P300 M.2 P300P2TBM28 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory P300 M.2 P300P128GM28 128 ГБ | від 517 грн. | 62 пропозиції | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P256GM28 256 ГБ | від 775 грн. | 78 пропозицій | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P512GM28 512 ГБ | від 1 330 грн. | 64 пропозиції | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P1TBM28 1 ТБ | від 2 239 грн. | 61 пропозиція | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P2TBM28 2 ТБ | від 4 084 грн. | 60 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Швидкість відповідає заявленим даним.