Радіоприймач / годинник KIPO KB-409AC
Відео 2 |
KIPO KB-409AC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KIPO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KIPO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KIPO KB-409AC
Усі ціни 21 →Портативний радіоприймач KIPO KB-409AC | 409 грн. |
Радіоприймач FM Радіо KIPO KB 409AC | 449 грн. |
Радіоприймач Kipo Kb-409Ac | 399 грн. |
Радіоприймач KIPO KB-409АC (515168) | 699 грн. |
Радіоприймач Kipo KB-409АС від мережі чорний (5633) | 570 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →