Радіоприймач / годинник KIPO KB-308AC
Відео 9 |
KIPO KB-308AC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KIPO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KIPO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KIPO KB-308AC
Усі ціни 31 →Портативний радіоприймач на батарейках KIPO KB-308AC | 405 грн. |
Радиоприёмник KIPO KB-308AC FM радио Чёрный ( 2028 ) | 559 грн. |
Радіоприймач KIPO KB 308AC акустичний портативний радіоприймач від мережі | 550 грн. |
Радіоприймач Kipo KB-308 AC | 409 грн. |
Радіо KB-308AC | 354 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →