Сортувальник банкнот Kisan Newton PF
Фото 4 |
Kisan Newton PF |
|
Датчик наявності скотча.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kisan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kisan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kisan Newton PF
Усі ціни 18 →Сортувальник Kisan Newton PF Купюрозрахункова машинка з детекцією Лічильни | 50 300 грн. |
Сортувальник Kisan Newton PF Купюрозрахункова машинка з детекцією Лічильни | 51 250 грн. |
Лічильник Банкнот з автентичністю Сортувальник Kisan Newton PF новий на 7 | 57 199 грн. |
Купюроссчетная машинка з перевіркою на справжність Kisan Newton PF Уживані | 35 399 грн. |
Сортувальник Валют Рахункова машинка з детекцією Лічильник Kisan Newton PF | 50 250 грн. |
ще 13 пропозицій
Модельні відмінності:
- Newton VS (V) (серія Лайт) - 3 валюти
- Newton FS (F) (серія Лайт) - 3 валюти, сортування по старості банкнот
- Newton (серія Профі) - 7 валют, звірка серійних номерів
- Newton PF - 7 валют, сортування по старості банкнот, звірка серійних номерів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →