Сортувальник банкнот Cassida NEO MAX
Фото 7 |
Cassida NEO MAX |
|
Є версія із вбудованим принтером.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cassida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cassida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cassida NEO MAX
Усі ціни 21 →Cassida Neo Max | 55 062 грн. |
Cassida Neo Max | 55 062 грн. |
Лічильник Сортувальник Двокишеньковий з перевіркою Валют Cassida NEO MAX | 38 100 грн. |
Сортувальник Лічильник Двокишеньковий з перевіркою купюр Cassida NEO MAX і | 41 450 грн. |
Сортувальник банкнот Cassida NEO MAX з вбудованим принтером (4820755102080 | 53 550 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →