Сортувальник банкнот Cassida NEO
Відео 1Фото 6 |
Cassida NEO |
|
Слот SD (для оновлення прошивки).
Можливість підключення виносного дисплея.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cassida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cassida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cassida NEO
Усі ціни 10 →Лічильник банкнот Cassida Neo | 52 251 грн. |
Счетчик банкнот Cassida Neo | 52 251 грн. |
Сортувальник Банкнот Cassida NEO з детекцією Валют Рахункова машинка для к | 35 000 грн. |
Сортувальник банкнот Cassida NEO (4820755102066) | 46 740 грн. |
Сортировщик Банкнот Cassida NEO с детекцией Валют Счетная машинка для купю | 34 950 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →