Тостер KitchenAid 5KMT2115EWH
Фото 6 |
KitchenAid 5KMT2115EWH білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KitchenAid 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KitchenAid.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KitchenAid 5KMT2115EWH
Усі ціни 55 →KitchenAid 5KMT2115EWH, білий | 5 884 грн. |
Тостер KitchenAid Classic 5KMT2115EWH | 6 260 грн. |
Тостер KitchenAid 5KMT2115EWH білий | 6 260 грн. |
Тостер KitchenAid Classic 5KMT2115EWH | 6 282 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості тостера / бутербродниці KitchenAid 5KMT2115EWH:
- Довжина мережевого шнура – 104 см
Модификації KitchenAid 5KMT2115EWH
Ціни на KitchenAid 5KMT2115EWH |
---|---|---|---|---|
KitchenAid 5KMT2115EWH | від 5 631 грн. | 56 пропозицій | ||
KitchenAid 5KMT2115EOB | від 5 884 грн. | 55 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →