Літня шина Kleber Transpro 215/65 R16C 109T
Відео 2Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Kleber Transpro 215/65 R16C 109T 215/65 R16 109 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kleber Transpro 215/65 R16C 109T
Усі ціни 12 →Kleber Transpro 215/65 R16C 109/107T | 5 758 грн. |
KLEBER Transpro 215/65R16C 109/107T | 4 687 грн. |
Kleber Transpro 215/65 R16C 109/107T | 4 266 грн. |
Kleber Transpro 215/65 R16C 109/107T | 4 981 грн. |
Шини Kleber Transpro 215/65 R16C 109/107T | 11 112 грн. |
ще 7 пропозицій
Мене гума порадувала. На комерційний транспорт саме те. За 10тис під вантажем зношування максимум 1мм. Тримають дорогу чудово – йдеш як рейками. Перевантаження не проблема, не гріються, тихі. Я не знайшов. користуюся Kleber Transpro 225/70 R15C 112S місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Kleber Transpro 215/65 R16C 109T
Ціни на Kleber Transpro 215/65 R16C 109T |
---|---|---|---|---|
Kleber Transpro 215/65 R16C 109T | від 4 266 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →