Сабвуфер Klipsch R-120SW
Відео 13Фото 10 |
Klipsch R-120SW
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:фазоінверторний
Потужність:200 Вт
Частотний діапазон:29 – 120 Гц
Всі характеристики
Характеристики R-120SW
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klipsch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klipsch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klipsch R-120SW
Усі ціни 10 →Klipsch Reference R-120SW Black офіційна гарантія | 18 749 грн. |
Сабвуфер активний Klipsch R-120SW | 18 531 грн. |
Домашній кінотеатр Klipsch R-120SW czarny | 18 573 грн. |
Klipsch R-120SW czarny | 18 120 грн. |
Klipsch R-120SW czarny | 18 573 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості сабвуфера Klipsch R-120SW:
- Автоматичне відключення
РекомендуємоПорівняти в таблиці →