Ванна Knief Cube 170x80 см
Фото 3 |
Knief Cube 170x80 0100-284-06 |
|
Захист від УФ-випромінювання. Ванна поставляється з докладним шаблоном для прокладки комунікацій.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Knief 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Knief.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Knief Cube 170x80 см
ВАННА АКРИЛОВА стоїть окремо KNIEF CUBE 170Х80Х60 0100-284-06 | 43 165 грн. |
Ванна акрилова окрема KNIEF AQUA PLUS® CUBE 170х80 (0100-284) | 96 544 грн. |
ВАННА АКРИЛОВАЯ ОТДЕЛЬНОСТОЯЩАЯ KNIEF CUBE 170Х80Х60 0100-284-06 | 43 000 грн. |
ВАННА АКРИЛОВА КЕДЕЛЬ CUBE 170Х80Х60 0100-284-06 | 43 165 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →