Ванна Knief Form 190x89.5 см
Knief Form 190x90 |
|
Захист від УФ-випромінювання. Ванна поставляється з детальним шаблоном для прокладки комунікацій. В комплекті злив-перелив з системою Click-Clack
Гідромасажна і аеромасажні системи доступні як додаткова опція
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Knief 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Knief.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Knief Form 190x89.5 см
Усі ціни 10 →Ванна отдельностоящая Knief Form 190x90 0100-087-06 | 61 669 грн. |
Ванна окрема Knief Form 190x90 0100-087-06 | 49 999 грн. |
Ванна акрилова Knief Form 190x90 0100087010009106 | 88 802 грн. |
Ванна акрилова окрема KNIEF AQUA PLUS® FORM 190х90 (0100-087) | 96 544 грн. |
Ванна отдельностоящая Knief Form 190x90 0100-087-06 | 48 000 грн. |
ще 5 пропозицій
Рекомендуємо