Парасолька Knirps T.900 Extra Long Automatic (Kn96 3900 1000)
Фото 6 |
Knirps T.900 Extra Long Automatic |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Knirps 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Knirps.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Knirps T.900 Extra Long Automatic
Зонт полуавтоматический Knirps T.900 Black Kn96 3900 1000 | 2 776 грн. |
Парасоля Knirps T.900 тростина Black (Kn96 3900 1000) Kn96 3900 1000 | 1 967 грн. |
Knirps Парасоля Knirps T.900 тростина Black (Kn96 3900 1000) Kn96 3900 100 | 1 967 грн. |
Зонт Knirps T.900 Black Полуавто/Трость/8спиц /D118x93см Kn96 3900 1000 | 2 776 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →