Парасолька Knirps A.050 Medium Manual
Відео 1Фото 9 |
Knirps A.050 Medium Manual |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Knirps 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Knirps.
Купити Knirps A.050 Medium Manual
Усі ціни 50 →Зонт Knirps механический A.050 Invest Kn95 7050 8565 | 1 057 грн. |
Зонт Knirps A.050 Medium Manual Breathe (Kn95 7050 8566) | 1 015 грн. |
Парасоля Knirps A.050 Medium Manual 2Move складана Blue (Kn95 7050 8506) K | 1 057 грн. |
Зонт Knirps A.050 Pacific Мех/Складной/8спиц /D99x24см Kn95 7050 1341 | 859 грн. |
Knirps Парасоля Knirps A.050 Pacific (Kn95 7050 1341) Kn95 7050 1341 | 859 грн. |
Німецька якість за доступною ціною
Knirps, німецька компанія з майже 100-річною історією, зарекомендувала себе як виробника міцних та надійних парасольок для будь-якої погоди. Ця модель є гарним прикладом вдалого поєднання високої якості та адекватної ціни. Це унісекс модель з великим вибором кольорів, від стриманих до яскравіших, і складаною конструкцією з ручним механізмом. Парасолька відкривається та закривається вручну, а у складеному вигляді має довжину всього 24 см, тобто без проблем поміститься у сумці або рюкзаку. Діаметр купола у розкритому вигляді становить 99 см, що, за мірками виробника, відповідає розміру М (середній). А це означає, що парасолька надійно вкриє від дощу одну людину, хоча за потреби під нею помістяться і двоє. Також модель доповнюють петля на ручці та чохол того ж кольору, щоб її було зручніше носити із собою.
І в дощ, і в шторм
Компанія Knirps, за традицією, не поскупилася на якісні матеріали, адже від них залежить термін служби аксесуара. Парасолька оснащена сталевим каркасом, 8 спицями та куполом з поліестеру, який не вигоряє на сонці, не розтягується, зберігає початковий колір та легко очищається від забруднень. Все це робить модель високоміцною і дозволяє віднести її до розділу протиштормових парасольок. Тим більше вона пройшла стандартне для продуктів Knirps випробування в аеродинамічній трубі та довела стійкість до вітру, швидкість якого досягає 80 км/год. Тому можете не турбуватися про те, що парасолька не переживе зливу, шторм та інші погодні випробування.