Знищувач паперу Kobra 240.1 S5
25 449 грн. Купити! Знищувач документів Kobra 240.1 S5 (5,8)Маркетплейс: Rozetka.ua nk-grosoЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Kobra 240.1 S5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kobra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kobra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kobra 240.1 S5
Ціни на Kobra 240.1 S5 |
---|---|---|---|---|
Kobra 240.1 HS-6 | від 54 634 грн. | 1 пропозиція | ||
Kobra 240.1 HS | від 44 796 грн. | 1 пропозиція | ||
Kobra 240.1 S2 | від 26 900 грн. | 1 пропозиція | ||
Kobra 240.1 C2 | від 35 630 грн. | 1 пропозиція | ||
Kobra 240.1 C4 | від 32 594 грн. | 1 пропозиція | ||
Kobra 240.1 S5 | від 25 449 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →