Батарейка Kodak Xtralife 4xAA
Відео 1Фото 2 |
Kodak Xtralife 4xAA 2 шт4 шт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kodak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kodak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kodak Xtralife 4xAA
Усі ціни 18 →Kodak Kodak Xtralife LR06 | 46 грн. |
Батарейка Kodak XtraLife AA 1x4 шт (30075) | 77 грн. |
Батарейка KODAK XTRALIFE LR06 30411777/B | 189 грн. |
Kodak Батарейка LR06 KODAK XtraLife Alkaline * 4 (30952027) 30952027 | 119 грн. |
Kodak XtraLife Alkaline LR06 AA BL (30952027) — Батарейки лужні АА (LR06), | 56 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kodak Xtralife
Ціни на Kodak Xtralife |
---|---|---|---|---|
Kodak Xtralife 2xAA | від 42 грн. | 6 пропозицій | ||
Kodak Xtralife 4xAA | від 46 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →