Батарейка Panasonic Red Zink 4xAA
Panasonic Red Zink 4xAA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic Red Zink 4xAA
Усі ціни 25 →Сольові батарейки пальчикові Panasonic 1,5 V АА R6 Red Zink Zink-Carbon, 4 | 65 грн. |
Panasonic Panasonic Red Zink R** [6 BLI 4 Zink-Carbon] R6REL/4BPR | 68 грн. |
PANASONIC RED ZINK R6 BLI 4 ZINK-CARBON (R6REL/4BPR) | 68 грн. |
Батарейка Panasonic AA bat Carbon-Zinc 4шт Special (R6REL/4BP) | 68 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →