Поверхневий насос KOER JET-100 (KP2657)
KOER JET-100 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KOER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KOER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KOER JET-100
Усі ціни 9 →Насос поверхневий KOER відцентровий для чистої води JET-100 750Вт 3м³/ч Hm | 3 400 грн. |
Поверхневий відцентровий насос Koer JET-100 (KP2657) | 3 400 грн. |
Koer Насос поверхностный самовсасывающий KOER JET-100 (KP2657) | 3 400 грн. |
Насос поверхн. самовсмоктуючий KOER JET-100 (KP2657) | 3 400 грн. |
Насос відцентровий поверхневий Optima JET100-PL 1,1 кВт чавун короткий | 4 300 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації KOER JET-100
Ціни на KOER JET-100 |
---|---|---|---|---|
KOER JET-100 | від 3 400 грн. | 13 пропозицій | ||
KOER JET-150 | від 6 690 грн. | 11 пропозицій | ||
KOER JET-200 | від 7 600 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →