Поверхневий насос Nasosy plus QB70
Nasosy plus QB70 вихровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nasosy plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nasosy plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nasosy plus QB70
Усі ціни 7 →Насос поверхностный НАСОСЫ ПЛЮС ОБОРУДОВАНИЕ QB 70 | 3 345 грн. |
Насосы+Оборудование Насосы+Оборудование QB 70 | 3 430 грн. |
Насосы+Оборудование Насос вихревой Насосы+Оборудование QB 70 (1002) | 3 087 грн. |
Поверхневий насос NPO QB70 | 3 255 грн. |
Вихровий насос NPO QB70 | 3 430 грн. |
Поверхневий насос Насоси+ QB70, Hmax 65 м, Qmax 55 л/хв, 750 Вт | 3 415 грн. |
Насос поверхневий Насоси + (NPO) QB 70 | 3 221 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Nasosy plus QB70:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- Модель QB70P — укомплектована латунними вставками на насосної частини
Модификації Nasosy plus QB70
Ціни на Nasosy plus QB70 |
---|---|---|---|---|
Nasosy plus QB50 | від 1 019 грн. | 4 пропозиції | ||
Nasosy plus QB60 | від 1 648 грн. | 8 пропозицій | ||
Nasosy plus QB70 | від 3 087 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →