Душова система Koller Pool Neon NNSD200
Koller Pool Neon NNSD200 |
|
Змішувач в комплект не входить (купується окремо).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool Neon NNSD200
Усі ціни 7 →Душова система без змішувача KOLLER POOL Neon 250x250мм латунна хром NNSD2 | 5 664 грн. |
Koller Pool Koller Pool Neon Душова система - NNSD200 | 7 595 грн. |
Душова система без змішувача KOLLER POOL Neon NNSD200 | 7 595 грн. |
Душова система без змішувача KOLLER POOL Neon 250x250мм латунна хром NNSD2 | 5 664 грн. |
Душовий набір Koller Pool Neon NNSD200 | 8 078 грн. |
Душовий набір Koller Pool Neon NNSD200 | 8 093 грн. |
Душова система KOLLER POOL серії Neon NNSD200 | 5 499 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →