Душовий набір Koller Pool SR03600
Koller Pool SR03600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool SR03600
Душовий комплект Koller Pool хром SR03600 | 1 299 грн. |
Душовий набір KOLLER POOL із ручною лійкою, шлангом та стійкою 652мм хром | 1 299 грн. |
Koller Pool Koller Pool Душовий гарнітур 1 режим, шланг 1500 мм - SR03600 | 2 158 грн. |
Душовий набір KOLLER POOL із ручною лійкою, шлангом та стійкою 652мм хром | 1 299 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →