Умивальник Koller Pool Round 600 RN-0600-WB 600 мм
Фото 4 |
Koller Pool Round 600 RN-0600-WB 485 мм600 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool Round 600 RN-0600-WB 600 мм
Усі ціни 10 →Раковина накладна Koller Pool Round 60 см RN-0600-WB | 5 305 грн. |
Раковина накладна Koller Pool Round 60 см RN-0600-WB | 5 305 грн. |
Умивальник накладний KOLLER POOL ROUND 600x415x140мм овальний чорний RN-06 | 4 999 грн. |
Koller Pool Koller Pool ROUND умивальник на стільницю 600х415 мм - RN-0600 | 5 305 грн. |
Умивальник на стільницю Koller Pool ROUND 600х415 мм (RN-0600-WB) RN-0600- | 5 305 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Koller Pool Round 600 RN-0600-WB
Ціни на Koller Pool Round 600 RN-0600-WB |
---|---|---|---|---|
Koller Pool Round 485 RN-0485-WB 485 мм | від 4 813 грн. | 3 пропозиції | ||
Koller Pool Round 600 RN-0600-WB 600 мм | від 4 999 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →