Душовий набір Grohe Vitalio Comfort 110 26399001
Відео 1Фото 13 |
Grohe Vitalio Comfort 110 26399001 |
|
Функція швидкої очистки від вапняних відкладень SpeedClean. Рівномірний потік води за технологією DreamSpray. Ручний душ має силіконове кільце (Shock Proof), яке запобігає пошкодженню поверхні під час падіння.
Може використовуватися з проточним водонагрівачем.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Vitalio Comfort 110 26399001
Усі ціни 13 →Душовий гарнітур Grohe QuickFix Vitalio Comfort 110 чорний матовий 2639924 | 2 599 грн. |
Душовий набір з тримачем, 2 режими струменя Grohe QuickFix Vitalio Comfort | 1 499 грн. |
Душовий набір GROHE QuickFix Vitalio Comfort 26399001 із ручною лійкою та | 1 499 грн. |
Душовий набір з тримачем, 2 режими струменю Grohe QuickFix Vitalio Comfort | 1 499 грн. |
Душевой набор Grohe QuickFix Vitalio Comfort 110 (26399001) 197637 | 1 499 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →