Припливне встановлення Komfovent Verso CF 3500 V W
Komfovent Verso CF 3500 V W |
|
Повітропровід 400x500 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Komfovent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Komfovent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Komfovent Verso CF 3500 V W
Ціни на Komfovent Verso CF 3500 V W |
---|---|---|---|---|
Komfovent Verso CF 1000 V W | від 358 668 грн. | 1 пропозиція | ||
Komfovent Verso CF 1300 V W | від 369 492 грн. | 2 пропозиції | ||
Komfovent Verso CF 1700 V W | від 426 646 грн. | 1 пропозиція | ||
Komfovent Verso CF 2300 V W | від 462 234 грн. | 1 пропозиція | ||
Komfovent Verso CF 3500 V W | від 583 102 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →