Бінокль Konus Giant 20x60
Konus Giant 20x60
Кратність збільшення:20 x
Діаметр об'єктива:60 мм
Поле зору на 1 км:38 м
Фокусування:центральне
Призма:Porro
Вага:1300 г
Всі характеристики
Характеристики Giant 20x60
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Konus Giant 20x60
Усі ціни 21 →Бінокль Konus Giant 20x60 | 2 016 грн. |
Бінокль KONUS GIANT 20x60 2125 | 2 736 грн. |
Бінокль KONUS GIANT 20x60 (2125) | 2 736 грн. |
Бинокль Konus Giant 20x60 (2125) 2125 | 2 488 грн. |
Бінокль Konus Giant 20x60 (2125) 2125 | 2 736 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →