Зимова шина Kormoran Stud 2 215/60 R16 99T
Відео 9Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Kormoran Stud 2 215/60 R16 99T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kormoran 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kormoran.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kormoran Stud 2 215/60 R16 99T
Усі ціни 28 →Шина Kormoran Stud 2 215/60 R16 99T XL под шип | 2 523 грн. |
Kormoran Stud 2 215/60 R16 99T XL (под шип) | 2 541 грн. |
Kormoran Stud 2 (215/60R16 99T) | 2 476 грн. |
Kormoran Stud 2 215/60 R16 99T XL (під шип) | 2 952 грн. |
Зимние шины Kormoran Stud 2 215/60 R16 99T XL 1001970442 | 2 712 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →