Проточний водонагрівач Kospel KDH-15
Kospel KDH-15 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kospel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kospel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kospel KDH-15
Усі ціни 6 →Водонагрівач Kospel Luxus KDH 15 | 10 575 грн. |
Проточний водонагрівач Kospel KDH-15 luxus (170674) 170674 | 10 905 грн. |
Проточный водонагреватель Kospel Luxus KDH-15 | 10 689 грн. |
Проточний водонагрівач Kospel Luxus KDH-15 | 10 595 грн. |
Проточний водонагрівач Kospel KDH-15 LUXUS Luxus KDH 15 | 11 706 грн. |
Проточний водонагрівач Kospel KDH-15 Luxus | 12 046 грн. |
Модификації Kospel KDH-15
Ціни на Kospel KDH-15 |
---|---|---|---|---|
Kospel KDH-9 | від 10 560 грн. | 6 пропозицій | ||
Kospel KDH-12 | від 10 595 грн. | 6 пропозицій | ||
Kospel KDH-15 | від 10 575 грн. | 6 пропозицій | ||
Kospel KDH-18 | від 10 575 грн. | 6 пропозицій | ||
Kospel KDH-21 | від 10 575 грн. | 6 пропозицій | ||
Kospel KDH-24 | від 10 575 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →