Електрогенератор Koto KT 13000LE
Фото 6 |
Koto KT 13000LE 230 B 400 В |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koto KT 13000LE
Усі ціни 13 →Генератор бензиновый Koto KT 13000LE | 93 840 грн. |
Генератор бензиновый Koto КТ 13000LE | 93 840 грн. |
Бензиновый генератор Koto 13000LE 152742 | 93 840 грн. |
Генератор бензиновий KOTO (Hyundai) KT 13000LE 101433-1 | 93 840 грн. |
Бензиновий генератор КОТО КТ 13000LE | 93 840 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Koto KT 13000LE
Ціни на Koto KT 13000LE |
---|---|---|---|---|
Koto KT 13000LE | від 91 000 грн. | 13 пропозицій | ||
Koto KT 13000LE-3 | від 101 592 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →