Пальник Kovea KB-1112
Відео 3Фото 4 |
Kovea KB-1112 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kovea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kovea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kovea KB-1112
Усі ціни 20 →Газовая горелка Kovea Power Nano KB-1112 8809361210194 | 1 964 грн. |
Горелка газовая туристическая Kovea Power Nano KB-1112 98-1032 | 1 964 грн. |
Газовая горелка Kovea Power Nano KB-1112 (8809361210194) | 1 964 грн. |
Туристичний пальник Kovea Power Nano KB-1112 | 1 964 грн. |
Горелка Kovea Power Nano KB-1112 (8809361210194) 8809361210194 | 1 964 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →