Пальник Kovea KB-0509
Відео 1Фото 2 |
Kovea KB-0509 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kovea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kovea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kovea KB-0509
Усі ціни 19 →Газовая горелка Kovea Eagle KB-0509 8809000501188 | 1 535 грн. |
Горелка газовая туристическая Kovea Eagle KB-0509 98-1025 | 1 535 грн. |
Газовая горелка Kovea Eagle KB-0509 (8809000501188) | 1 535 грн. |
Туристичний пальник Kovea Eagle KB-0509 | 1 535 грн. |
Пальник Kovea Eagle KB-0509 (8809000501188) | 1 529 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості пальника Kovea KB-0509:
- Можливість підключення цангового газового балона за допомогою адаптера (в комплекті не йде)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →