Пальник Kovea KT-2108
Відео 1Фото 3 |
Kovea KT-2108 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kovea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kovea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kovea KT-2108
Усі ціни 20 →Газовый резак Kovea Twin Brazing KT-2108 8806372093020 | 1 683 грн. |
Резак-горелка газовый Kovea Twin Brazing KT-2108 98-1095 | 1 346 грн. |
Газовий різак Kovea Twin Brazing (KT-2108) 8806372093020 | 1 683 грн. |
Газовый резак Kovea Twin Brazing KT-2108 (8806372093020) | 1 684 грн. |
Різак газовий Kovea Twin Brazing KT-2108 (8806372093020) | 1 683 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →