Бінокль Kowa BD 12x56 XD Prominar
Фото 4 |
Kowa BD 12x56 XD Prominar
Тип:нічний
Кратність збільшення:12 x
Діаметр об'єктива:56 мм
Поле зору на 1 км:96 м
Фокусування:центральне
Призма:Roof, BaK-4
Вага:1050 г
Всі характеристики
Характеристики BD 12x56 XD Prominar
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kowa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kowa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kowa BD 12x56 XD Prominar
Усі ціни 23 →Бінокль Kowa BD 12x56 XD Prominar (11117) | 29 663 грн. |
Біноколь Бінокль Kowa Bd 12x56 Xd Prominar | 30 999 грн. |
Биноколь Бинокль Kowa Bd 12x56 Xd Prominar | 30 999 грн. |
Kowa BD 12x56 XD Prominar (11117) 23918-12 | 30 999 грн. |
Бинокль Kowa BD 12x56 XD Prominar 921378 | 30 999 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →