Бінокль Vortex Viper HD 10x50 (V202)
Фото 4 |
Vortex Viper HD 10x50
Тип:нічний
Кратність збільшення:10 x
Діаметр об'єктива:50 мм
Поле зору на 1 км:93 м
Фокусування:центральне
Призма:Roof, BaK-4
Вага:805 г
Всі характеристики
Характеристики Viper HD 10x50
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vortex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vortex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vortex Viper HD 10x50
Усі ціни 21 →Бінокль Vortex Viper HD 10x50 (V202) | 27 839 грн. |
Бінокль Vortex Viper HD 10x50 (V202) 926974 | 30 999 грн. |
Бінокль Vortex Viper HD II 10x50 WP (V202) | 30 999 грн. |
Бинокль Vortex Viper HD II 10x50 WP (V202) V202 | 27 834 грн. |
Бінокль Vortex Viper HD II 10x50 WP (V202) V202 | 30 999 грн. |
ще 16 пропозицій
Додаткові функції і можливості бінокля / монокуляра Vortex Viper HD 10x50:
- HD-покриття лінз
РекомендуємоПорівняти в таблиці →