Ланцюгова пила KRAFT&DELE KD10622
Фото 16 |
KRAFT&DELE KD10622 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRAFT&DELE KD10622
Електропила Kraft&Dele KD10622 | 1 490 грн. |
Электропила Kraft&Dele KD10622 | 1 684 грн. |
Міні-пила акумуляторна Kraft&Dele KD10622 | 1 719 грн. |
Акумуляторна ланцюгова мініпилка Kraft&Dale 4 дюйми / 21 В KD10622 | 3 319 грн. |