Садова повітродувка-пилосос Kraissmann 601 EBG 3.5
Фото 8 |
Kraissmann 601 EBG 3.5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 601 EBG 3.5
Усі ціни 8 →Повітродуйка електрична KRAISSMANN 601 EBG 3.5 | 1 209 грн. |
Садова повітродувка Kraissmann 601 EBG 3.5 | 1 094 грн. |
Повітродуйка електрична Kraissmann 601 EBG 3.5 | 1 188 грн. |
Повітродувка електрична KRAISSMANN 601 EBG 3.5 | 1 245 грн. |
Повітродувка електрична KRAISSMANN 601 EBG 3.5 (600 Вт, 3.5 м3/хв) Німеччи | 1 078 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →