Садова повітродувка-пилосос Kraissmann 652 EBG 3.5D
Фото 10 |
Kraissmann 652 EBG 3.5D |
|
У комплекті набір насадок
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 652 EBG 3.5D
Усі ціни 7 →Повітродуйка електрична KRAISSMANN 652 EBG 3.5D (з функцією пилососу) | 1 709 грн. |
Садова повітродувка Kraissmann 652 EBG 3.5D | 1 554 грн. |
Электрическая воздуходуйка Kraissmann 652 EBG 3.5D (с функцией пылесоса) | 1 724 грн. |
Повітродувка електричнаKRAISSMANN 652 EBG 3.5D (З ФУНКЦІЄЮ ПИЛОСОСУ) | 1 660 грн. |
Повітродувка електрична KRAISSMANN 652 EBG 3.5D (з функцією пилососу) Німе | 1 519 грн. |
Пилосос-повітродувка електрична KRAISSMANN 652 EBG 3.5D | 1 515 грн. |
Повітродуйка електрична KRAISSMANN 652 EBG 3.5D (З ФУНКЦІЄЮ ПИЛОСОСУ) | 1 645 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →