Електролобзик Kraissmann 711 SS 80C
Фото 3 |
Kraissmann 711 SS 80C |
|
Модель 711 SS 80 поставляється без кейса, а модель 711 SS 80C — з кейсом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraissmann 711 SS 80C
Усі ціни 8 →Електролобзик KRAISSMANN 711 SS 80C (у кейсі) | 1 819 грн. |
Лобзик Kraissmann 711 SS 80C | 1 656 грн. |
Лобзик електричний Kraissmann 711 SS 80C (710 Вт, кейс) | 1 901 грн. |
Лобзик електричний kraissmann 711 ss 80С (у кейсі) | 1 702 грн. |
Лобзик електричний KRAISSMANN 711 SS 80С (у кейсі, регулювання обертів, 71 | 1 666 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →