Біокамін Kratki Charlie 2
Фото 5 |
Kratki Charlie 2 440 мм880 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kratki 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kratki.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kratki Charlie 2
Биокамин Kratki CHARLIE 2 CZARNY TUV | 17 587 грн. |
Kratki Charlie 2 | 21 648 грн. |
Kratki Biokominek Charlie 2 Czarny Wiszący | 17 052 грн. |
Біокамін Kratki CHARLIE 2 чорний з сертифікатом TUV | 18 360 грн. |
Модификації Kratki Charlie 2
Ціни на Kratki Charlie 2 |
---|---|---|---|---|
Kratki Charlie 2 | від 17 052 грн. | 5 пропозицій | ||
Kratki Charlie | від 16 727 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →