Біокамін Kratki Delta 2
Відео 1Фото 12 |
Kratki Delta 2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kratki 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kratki.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kratki Delta 2
Усі ціни 16 →Биокамин Kratki DELTA 2 CZARNY SZLIF TUV | 8 987 грн. |
Биокамин Kratki DELTA 2 CZARNY TUV | 5 891 грн. |
Біокамін Kratki DELTA 2 чорний ZEBRA з сертифікатом TUV | 10 498 грн. |
Биокамин Kratki DELTA 2 CZARNY QUBE TUV | 8 084 грн. |
Биокамин Kratki DELTA 2 CZARNY HORIZONTAL TUV | 7 740 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kratki Delta 2
Ціни на Kratki Delta 2 |
---|---|---|---|---|
Kratki Delta | від 4 988 грн. | 4 пропозиції | ||
Kratki Delta 2 | від 5 891 грн. | 27 пропозицій | ||
Kratki Delta 3 | від 11 309 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →