Набір ножів Krauff 29-250-001
Krauff 29-250-001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff 29-250-001
Набір кухонних ножів Набір кухонних ножів Krauff 6 предметів (29-250-001) | 2 969 грн. |
Набор кухонных ножей Набор кухонных ножей Krauff 6 предметов (29-250-001) | 2 969 грн. |
Набір кухонних ножів Krauff 29-250-001 | 3 192 грн. |
Набір ножів Krauff Damask з 6 предметів (29-250-001) | 3 192 грн. |
Набір ножів на підставці 6 предметів Krauff 29-250-001 | 2 400 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →