Набір ножів Vinzer Tiger 50109
Фото 4 |
Vinzer Tiger 50109 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vinzer Tiger 50109
Усі ціни 11 →Набір кухонних ножів Vinzer Tiger 6 ін. (50109) | 2 821 грн. |
Набор кухонных ножей Vinzer Tiger 6 пр. (50109) | 2 359 грн. |
Vinzer VZ-50109 | 2 930 грн. |
Набір ножів Vinzer Tiger VZ-50109 6 предметів | 3 213 грн. |
Набір ножів Vinzer Tiger 50109 6 предметів на магнітній планці | 2 949 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →