Бойлер KRONER Flacher K50F2-D
Фото 3 |
KRONER Flacher K50F2-D |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Flacher K50F2-D
Усі ціни 18 →Kroner Kroner Flacher K50F2-D CV031150 | 11 760 грн. |
Бойлер електричний вертикальний 50л KRONER Flacher K50F2-D сухий тен 2кВт | 11 760 грн. |
Водонагрівач Kroner Flacher K50F2-D 50л (CV031150) CV031150 | 11 760 грн. |
Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Kroner Flacher K50F2-D | 11 760 грн. |
Водонагрівач Kroner Flacher K50F2-D з сухим ТЕНом CV031150 | 11 760 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації KRONER Flacher K50F2-D
Ціни на KRONER Flacher K50F2-D |
---|---|---|---|---|
KRONER Flacher K50F2-D | від 10 059 грн. | 19 пропозицій | ||
KRONER Flacher K80F2-D | від 13 020 грн. | 18 пропозицій | ||
KRONER Flacher K100F2-D | від 14 490 грн. | 18 пропозицій |
Рекомендуємо