Трансмісійне мастило Kroon Syngear 75W-90 5 л (34598)
Kroon Syngear 75W-90 5L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kroon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kroon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kroon Syngear 75W-90 5 л
Олива трансмісійна KROON OIL SYNGEAR 75W-90, 5л (34598) 34598 | 1 725 грн. |
KROON OIL 34598 | 1 627 грн. |
Олія трансмісійна Kroon Oil Syngear GL-4/5 75W-90 5 л KL 34598 | 2 315 грн. |
Модификації Kroon Syngear 75W-90
Ціни на Kroon Syngear 75W-90 |
---|---|---|---|---|
Kroon Syngear 75W-90 1 л | від 462 грн. | 12 пропозицій | ||
Kroon Syngear 75W-90 5 л | від 1 627 грн. | 3 пропозиції | ||
Kroon Syngear 75W-90 20 л | від 5 833 грн. | 11 пропозицій | ||
Kroon Syngear 75W-90 60 л | від 16 563 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →