Трансмісійне мастило Kroon Gearlube GL-5 80W-90 60 л (11105)
17 863 грн. Купити! Олія трансмісійна Kroon Oil Gearlube GL-5 80W-90 60 л KL 11105Маркетплейс: Rozetka.ua Outlet AutoЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Kroon Gearlube GL-5 80W-90 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kroon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kroon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kroon Gearlube GL-5 80W-90
Ціни на Kroon Gearlube GL-5 80W-90 |
---|---|---|---|---|
Kroon Gearlube GL-5 80W-90 1 л | від 277 грн. | 10 пропозицій | ||
Kroon Gearlube GL-5 80W-90 5 л | від 1 299 грн. | 11 пропозицій | ||
Kroon Gearlube GL-5 80W-90 20 л | від 4 589 грн. | 1 пропозиція | ||
Kroon Gearlube GL-5 80W-90 60 л | від 17 863 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →