Настінне кріплення KSL WMO-6240P
Фото 7 |
KSL WMO-6240P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KSL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KSL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KSL WMO-6240P
Усі ціни 32 →Кронштейн для ТВ Ksl WMO-6240P | 511 грн. |
Кронштейн для ТБ Ksl WMO-6240P | 520 грн. |
KSL 32-56" WMO-6240P | 654 грн. |
KSL WMO-6240P | 615 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →