Настінне кріплення Walfix M-17B
Walfix M-17B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Walfix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Walfix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Walfix M-17B
Усі ціни 26 →Walfix M-17B | 554 грн. |
Кронштейн для ТБ Walfix M-17B | 532 грн. |
Кронштейн для ТВ Walfix M-17B | 524 грн. |
Кронштейн Walfix M-17 B M-17B | 572 грн. |
Кронштейн Walfix M-17B | 601 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →