Електровелосипед Kugoo V1 Jilong
Відео 7Фото 7 |
Kugoo V1 Jilong |
|
На раму можливо встановити додаткове сідло для катання з дитиною (йде в комплекті).
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kugoo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kugoo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kugoo V1 Jilong
Усі ціни 6 →Kugoo Электровелосипед Kugoo Kirin V1 PRO (350 Вт, 7,5 Ah, 48 В), 20", чер | 23 519 грн. |
Електровелосипед Kugoo Kirin V1 | 21 990 грн. |
Електровелосипед Kugoo Kirin V1 PRO (350 Вт, 7,5 А/год, 48 В), 20", чорний | 21 990 грн. |
Електровелосипед Kugoo V1 [57014] | 24 711 грн. |
Електровелосипед KUGOO KIRIN V1 Pro 2023 (400 Вт; 7,5 А/год; 48 В, 20 дюйм | 23 830 грн. |
Електровелосипед KugooKirin V1 PRO NEW (Jilong) +PASS система | 26 390 грн. |
Відеоогляди