Велосипед Scott Scale 940 2024 frame L (286322.010)
Scott Scale 940 2024 frame L |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scott Scale 940 2024 frame L
Scott SCALE 940 29 2024 (L, червоний) 286322.010 | 85 785 грн. |
Велосипед 29" Scott Scale 940 red L (176-187 см) 286322.010 | 85 785 грн. |
Scott велосипед SCOTT Scale 940 29" размер L red 286322.010 | 85 785 грн. |
Модификації Scott Scale 940 2024 frame L
Ціни на Scott Scale 940 2024 frame L |
---|---|---|---|---|
Scott Scale 940 2024 frame L | від 85 785 грн. | 4 пропозиції | ||
Scott Scale 940 2024 frame M | від 85 785 грн. | 4 пропозиції | ||
Scott Scale 940 2024 frame XL | від 85 785 грн. | 8 пропозицій |