Вантажна шина Kumho KCA03 275/70 R22.5 150J
Виберіть розмір вантажної шини
Kumho KCA03 275/70 R22.5 150J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho KCA03 275/70 R22.5 150J
Kumho KCA03 (универсальная) (275/70R22.5 150J) | 15 429 грн. |
Грузовые шины Kumho KCA03 (универсальная) 275/70 R22.5 150/145J 18PR 10024 | 16 149 грн. |
Kumho KCA03 універсальна універсальна (275/70R22,5 150/145J) 406074 | 15 126 грн. |
Вантажні шини Kumho KCA03 (універсальна) 275/70 R22.5 150/145J 18PR | 17 118 грн. |