Вантажна шина Kumho KRS50 385/65 R22.5 160K
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Kumho KRS50 385/65 R22.5 160K 385/65 R22.5 " 160 K 385/65 R22.5 " 164 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho KRS50 385/65 R22.5 160K
Kumho KRS50 (рулевая) 385/65 R22.5 160K PR20 | 19 293 грн. |
Kumho Krs-50 385/65R22.5 160K | 27 280 грн. |
Kumho Krs-50 385/65R22.5 160K | 28 644 грн. |
Модификації Kumho KRS50 385/65 R22.5 160K
Ціни на Kumho KRS50 385/65 R22.5 160K |
---|---|---|---|---|
Kumho KRS50 385/65 R22.5 160K | від 19 293 грн. | 3 пропозиції | ||
Kumho KRS50 385/65 R22.5 164K | від 16 600 грн. | 5 пропозицій |