Вантажна шина Kumho KXD10 295/80 R22.5 154L
Виберіть розмір вантажної шини
Kumho KXD10 295/80 R22.5 154L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho KXD10 295/80 R22.5 154L
Усі ціни 7 →Kumho KXD10 (ведущая) (295/80R22.5 154L) | 16 972 грн. |
Kumho KXD10 (приводная) 295/80 R22.5 154/149L 18PR | 16 761 грн. |
Грузовые шины Kumho KXD10 (ведущая) 295/80 R22.5 154/149L 18PR 1002461251 | 17 298 грн. |
Kumho KXD10 (ведуча) 295/80 R22.5 154/149L PR18 | 16 399 грн. |
Kumho KXD10 ведуча ведуча (295/80R22,5 154/149L) 406072 | 16 807 грн. |
Вантажні шини Kumho KXD10 (провідна) 295/80 R22.5 154/149L 18PR | 18 336 грн. |
Шина Kumho KXD10 (провідна) 295/80 R22.5 154/149L PR18 | 18 760 грн. |
Модификації Kumho KXD10 295/80 R22.5 154L
Ціни на Kumho KXD10 295/80 R22.5 154L |
---|---|---|---|---|
Kumho KXD10 295/80 R22.5 154L | від 16 399 грн. | 7 пропозицій | ||
Kumho KXD10 315/70 R22.5 154L | від 16 390 грн. | 7 пропозицій | ||
Kumho KXD10 315/80 R22.5 156L | від 15 730 грн. | 7 пропозицій |